Рекомендації по догляду за квітниками

Рекомендації по догляду за квітниками

Багаторічні трав'янисті (квіткові) рослини вимагають за собою обов'язкового догляду. Протягом періоду вегетації потрібно займатися ними щотижня.
Прополка, Навіть при самій ретельній очищення грунту від коренів бур'янів при влаштуванні квітника не позбавить Вас від необхідності прополки. І видаляти бур'янисту рослинність потрібно негайно. Інакше бур'яни можуть заглушити культурні рослини, тобто створити для останніх дефіцит вологи, сонячного світла, поживних речовин і т.д. Застосовувати гербіциди при прополці не бажано - Ви можете пошкодити культурні рослини.
Сезонні роботи, Перед зимо вкой (жовтень - листопад) необхідно обрізати надземну частину всіх багаторічних трав'янистих рослин на висоту 6-10 см від рівня землі і видалити зрізані частини рослин. Деяким особливо розрісся рослинам необхідно поділ кущів. Проводити цю роботу можна як в осінній так і у весняний період. Утепліть рослини, з працею переносять зимовий період, за допомогою ялинового гілля або обмотати геоткстілем і підсипати грунтом. Навесні, коли мине загроза сильних заморозків, зніміть з рослин укриття, утрамбуйте грунт навколо тих рослин, коріння яких видавив морозом, зберіть і знищіть слимаків.
Підживлення, Досить одноразово, навесні, внести комплексне добриво. Можливе внесення добрива з підвищеним вмістом фосфору та калію і в осінній період для кращої підготовки рослин до зими.
Захист рослин від хвороб і шкідників, При появі шкідників можна збирати їх вручну або використовувати інсектициди. Проти гусениць, тлею потрібно використовувати системні інсектициди, а саме: децис, карате та ін Проти слимаків та равликів використовують протівослізневие гранули-метальдегід. У сиру погоду на листках і стеблах з'являється сіра цвіль (BOTRYTIS), також на листках може з'явитися борошниста роса. Обприскуйте уражені рослини системним фунгіцидом: топаз, хорус, оксіхом.

Немає коментарів:

Дописати коментар