Як правильно розмножувати квіти ?


kak pravilno razmnozhat cvety 1 Як правильно розмножувати квіти
Для посадки виберіть молоді і здорові частини кореневищ з розвиненими нирками відновлення. Великі деленкі висаджувати не варто, оскільки їх незабаром доведеться самих ділити й пересаджувати. А надто дрібні можуть не пережити зиму. Якщо ви розмножує квіти, які були схильні до грибних захворювань, обробіть деленкі розчином марганцівки або іншим фунгіцидом. Зрізи на кореневищах слід спочатку трохи підсушити, а потім припудрити деревною золою.
kak pravilno razmnozhat cvety 2 Як правильно розмножувати квітиВ кінець літа і початок осені — саме час для того, щоб оновити дачні клумби та квітники. Розповімо, як правильно розмножувати квіти, коли і як садити багаторічники на садовій ділянці.
Квітучі навесні та на початку літа багаторічники можна ділити і висаджувати на готове місце вже з середини серпня. До цього часу у цих рослин закінчується зростання, тому вони легко переносять обрізку надземної частини, необхідну при пересадці.
У багаторічників з зимуючої розеткою обрізають дощенту квітконосні стебла, а листя не чіпають. Розподіл і пересадження квітів, тобто їх розмноження, треба починати з рано квітучих багаторічників, а потім переходити до квітучих пізніше.
kak pravilno razmnozhat cvety 3 Як правильно розмножувати квіти
Осіннє розподіл багаторічників правильно роблять наступним чином. Спочатку секатором обрізають надземну частину стебел, приблизно до висоти 3-5 см, залишаючи при цьому розетку, якщо вона є. Потім квітковий кущвикопують і акуратно обтрушують землю з коріння.
Такі садові квіти як стахис і енотери, молодив, ломикамінь, дронікум і гравілат розмножити досить просто. При викопуванні їх кореневища легко розпадаються на частини. Ділити їх можна руками. А от для поділу флокса, лилейника, купальниці, астильби знадобиться гострий садовий ніж, а то й лопата, якщо рослина великі.
kak pravilno razmnozhat cvety 4 Як правильно розмножувати квітиЯк правильно пересадити квіти на дачі?
Як правильно садити багаторічники?
Головне — не варто їх саджати занадто тісно. На добре підготовленому грунті багаторічники вже в перший рік можуть сильно розростатися. Нижні листя у них стануть жовтіти і засихати, з'являться шкідники та хвороби і квіти швидко втратять свій зовнішній вигляд і красу.
Як правильно розмножити квіти ми розповіли, а тепер кілька слів про те, як за ними доглядати пересадженими. Всі поділені і висаджені рослини треба регулярно поливати. Молоді посадки обов'язково на зиму замульчуйте торфом, перегноєм або компостом шаром 4-5 см. Не зайвим буде укриття закладених квітників покривним матеріалом або ялиновим лапником.
Правильно розмноживши квіти восени, ви вже на наступний рік будете милуватися молодий квіткової порослю.

Немає коментарів:

Дописати коментар